چشم انداز و ماموریت

 

شرکت مان را استراتژی ای که برای تامین مواد اولیه صنعت دام و طیو داریم تشکیل می دهد که این خود بر پایه  ماموریت و ارزش هایی است که به ما کمک می کند این تجارت را پیش ببریم. تلاش روزانه ما درجه اول پاس داشت مشتریان مان است زیرا که از موفقیت آنها صنعت ما پیشرفت میکند و از این جهت همگی نفع می بریم. با توجهه به زمینه کاری شرکت ستاره کیان ایرانیان، این شرکت می تواند به سرعت به احتیاجات بازار عکس العمل نشان داده و با موفقیت در این زمینه توانسته است کارایی مشتری ها را در زمینه افزایش تولید و پایداری فعالیت آنان بهبود بخشد.

هدف ما خلق زندگی روشنتر برای نسل امروز و آینده با تهیه ترکیبات عالی برای تولید کالاهای بهتر با استفاده از بهترین محصولات از برترین تولید کنندگان در جهان می باشد. هدف ما ساخت جهانی سالم تر برای همه است. هر کاری که ما انجام می دهیم باید نقش ما را در جهانی با دوام آشکار تر سازد. از دید ما دسترسی به پایداری اجرای همزمان برنامه های اقتصادی به همراه بالا بردن کیفیت محیط زیست و مسائل اجتماعی اصلی اساسی است. به عبارتی دیگر تلاش ما حفظ ارزش ها بر اساس 4 اصل سلامت حیوان، انسان، سیاره و سود رسانی به همه به صورت همزمان است.

 

با ما،بهترین ها در دستان شماست.

 

 

این مجموعه به عنوان حلقه نهائی اقدامات گسترده ای برای اخذ پروانه زنجیره تولید با ظرفیت 10080 تن گوشت مرغ انجام داده و در اواخر سال 1395 موفق به این مهم گردید. تاکنون مقادیر قابل توجهی گوشت مرغ تحت این فرایند تولید و به بازارهای مصرف محلی (بیرجند و مشهد) رسیده است. آخرین اقدامات برای ثبت برند طعم خوش سلامت انجام یافته است و از این پس گوشت مرغ با استانداردهای زنجیره تولید به بازار عرضه می شود و با برند طعم خوش سلامت در اختیار هم میهنان عزیز قرار خواهد گرفت. امید است با توجه به ویژگی هایی که فرایند یکپارچه تولید و همچنین مزایایی که برای مصرف کننده دارد، مرغی کاملا بهداشتی، قابل رهگیری و با قیمت مناسب در دسترس مردم گرامی و شریف مان گردد.      

 

 

     آدرس ما:    

شماره تماس:

   تهران، میدان ونک ،           

  خیابان ونک ، برج آسمان ،

  طبقه 11 ، واحد 1105  

           

      88652744 021   

     88652745 021

     88652746 021