متیونین

متیونین

متیونین اسید آمینه ضروری برای طیور است. اسید های آمینه اجزای ساختمانی پروتئین در تمامی گیاهان و حیوانات می باشند. اگر چه متیونین مورد نیاز طیور می تواند از منابع پروتئینی جیره تامین شود ولی به دلایل اقتصادی ترجیح داده می شود تا از انواع سنتزی متیونین در جیره استفاده شود. متیونین مورد استفاده در تغذیه طیور عمدتا همان دی ال متیونین (DL-M) می باشد که به فراوانی در تغذیه طیور مورد استفاده قرار می گیرد. سطح مناسب میتونین در جیره باعث دستیابی به بهینه رشد و سلامتی در طیور می شود.

مهمترین فرایند هایی نیازمند متیونین در بدن عبارتند از

-         متیونین به عنوان مهمترین اسید امینه ضروری نقش مهمی در ساختمان عضلات دارد

-         به عنوان اسید آمینه گوگردی و بنیان دهنده متیل در بسیاری از مراحل سوخت و ساز بدن طیور نقش ایفا می کند

-         نقش در ساخت کراتین موجود در پر و پوست

-         از آن جایی که متیونین یک اسید آمینه چربی دوست بوده احتمالا می تواند در کاهش چربی احشایی بدن طیور نقش داشته باشد

-         بدلیل حضور در ساختمان پروتئین ها در ایمنی، رشد و سلامت طیور نقش ایفا می کند

 

 

این مجموعه به عنوان حلقه نهائی اقدامات گسترده ای برای اخذ پروانه زنجیره تولید با ظرفیت 10080 تن گوشت مرغ انجام داده و در اواخر سال 1395 موفق به این مهم گردید. تاکنون مقادیر قابل توجهی گوشت مرغ تحت این فرایند تولید و به بازارهای مصرف محلی (بیرجند و مشهد) رسیده است. آخرین اقدامات برای ثبت برند طعم خوش سلامت انجام یافته است و از این پس گوشت مرغ با استانداردهای زنجیره تولید به بازار عرضه می شود و با برند طعم خوش سلامت در اختیار هم میهنان عزیز قرار خواهد گرفت. امید است با توجه به ویژگی هایی که فرایند یکپارچه تولید و همچنین مزایایی که برای مصرف کننده دارد، مرغی کاملا بهداشتی، قابل رهگیری و با قیمت مناسب در دسترس مردم گرامی و شریف مان گردد.      

 

 

     آدرس ما:    

شماره تماس:

   تهران، میدان ونک ،           

  خیابان ونک ، برج آسمان ،

  طبقه 11 ، واحد 1105  

           

      88652744 021   

     88652745 021

     88652746 021