مجموعه فارسی

 

24مهر1398

 

 

 

 

طی یک دهه گذشته ، بیش از یک میلیارد دلار در صنعت طیور افغانستان سرمایه گذاری شده است .
به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، ساعاتی پیش ، تلویزیون طلوع با انتشار خبری از منابع آگاه و با استناد به آمارهای منتشر شده توسط اتحادیه ملی طیور این کشور ضمن اعلام این خبر گفت : این سرمایه گذاری طی مدت زمان یاد شده در تمامی ایالات افغانستان صورت پذیرفته است .
بر اساس برآوردهای صورت پذیرفته ، بیش از ۱۰۰۰ مزرعه پرورش طیور در این کشور ، فعالیت میکنند و وزارت زراعت ، آبیاری و مالداری بر این باورند که صنعت طیور این کشور میتواند با تولید ۲۹۰ هزار تنی خود ، ۸۰ درصد از نیازهای بازار محلی این کشور را تامین کنند .
یک دهه جنگ در افغانستان ، تأثیر مخربی را بر بخش کشاورزی کشوری داشته است که بیش از ۸۰ درصد از مردم آن ، به این صنایع وابسته هستند .

 

 

 

 

این مجموعه به عنوان حلقه نهائی اقدامات گسترده ای برای اخذ پروانه زنجیره تولید با ظرفیت 10080 تن گوشت مرغ انجام داده و در اواخر سال 1395 موفق به این مهم گردید. تاکنون مقادیر قابل توجهی گوشت مرغ تحت این فرایند تولید و به بازارهای مصرف محلی (بیرجند و مشهد) رسیده است. آخرین اقدامات برای ثبت برند طعم خوش سلامت انجام یافته است و از این پس گوشت مرغ با استانداردهای زنجیره تولید به بازار عرضه می شود و با برند طعم خوش سلامت در اختیار هم میهنان عزیز قرار خواهد گرفت. امید است با توجه به ویژگی هایی که فرایند یکپارچه تولید و همچنین مزایایی که برای مصرف کننده دارد، مرغی کاملا بهداشتی، قابل رهگیری و با قیمت مناسب در دسترس مردم گرامی و شریف مان گردد.      

 

 

     آدرس ما:    

شماره تماس:

   تهران، میدان ونک ،           

  خیابان ونک ، برج آسمان ،

  طبقه 11 ، واحد 1105  

           

      88652744 021   

     88652745 021

     88652746 021